newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Купили ліки без рецепта: у Харкові біля аптеки сталася стрілянина

Купили ліки без рецепта: у Харкові біля аптеки сталася стрілянина

Поліція затримала 20 учасників конфлікту

Відвідувачі аптеки купили медпрепарат без рецепта і почали погрожувати провізорам. Біля будівлі зібрався натовп, пролунали постріли.

 

У Харкові в одній з аптек стався конфлікт після купівлі лікарського препарату без рецепта, що закінчилося стріляниною. Правоохоронці затримали 20 осіб, повідомляє прес-служба Поліції Харківської області.

 

“21 лютого в Поліцію надійшла інформація про те, що в одній з аптек на проспекті Олександрівському кілька чоловіків зайшли в приміщення і придбали два блістери медичного препарату без рецепта лікаря. Потім зазначені особи почали знімати дії провізорів на мобільні телефони, ображати їх і блокувати роботу аптеки”, – йдеться в повідомленні.

 

Пізніше біля аптеки зібралося близько 30 осіб, які намагалися вигнати із приміщення відвідувачів, застосовуючи до них фізичну силу.

 

Під час конфлікту невідомий зробив кілька пострілів і пошкодив автомобіль.

 

Правоохоронці затримали 20 учасників конфлікту у віці від 25 до 40 років.

 

Відкрито кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство), за ч. 1 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) КК України.

 

Санкції передбачають позбавлення волі до 7 років. Слідчі дії тривають.