newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Мінфін представив проекти цифрової трансформації для Публічного каталогу

Міністерство фінансів представило проекти цифрової трансформації для Публічного каталогу, а саме: планування та моніторингу державного бюджету (е — Бюджет), управління фінансовими ресурсами (е — Ліквідність) і міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів (е — Місцеві бюджети).

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

В рамках презентації Міністерством цифрової трансформації створено 94 проекти в таких ключових сферах: медицина, освіта, юстиція, захист навколишнього середовища, соцзахист та інші.

«Представлені Міністерством фінансів проекти дозволять громадськості отримувати інформацію, яка буде публікуватися у відкритому доступі і зручному форматі і забезпечить можливість проводити порівняльний аналіз різних фінансових показників. Проекти спростять доступ до інформації про бюджетні кошти, забезпечать ефективну взаємодію з програмним забезпеченням на місцевому рівні, а також автоматизують процеси збору і обробки даних», — підкреслюється в повідомленні.

Затверджений урядом перелік проектів буде реалізовано протягом трьох років і сприятиме розвитку цифрової держави, і такі проекти допоможуть Україні увійти до ТОП-20 цифрових країн світу.

Також в рамках заходу було представлено публічний портал, де описані всі проекти цифрової трансформації.

Кожен може зайти на портал і переглянути основну інформацію про проекти. Через кілька місяців він перетвориться на простий і зрозумілий дашборд з конкретними прізвищами відповідальних за реалізацію проектів і рейтингом ефективності.