newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Телефонів немає? Навіщо Шмигаль “наїхав” на Уруського

Телефонів немає? Навіщо Шмигаль наїхав на Уруського

Фото: Лига.net

Шмигалю не сподобався порядок розміщення гостей на збройовій виставці в ОАЕ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зажадав пояснень від віце-прем’єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського через його фото поряд з Рамзаном Кадировим.

 

В українській політиці розігралася справжня драма. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вирішив запитати у віце-прем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, чому того зафільмували поруч із главою Чечні Рамзаном Кадировим. Причому запитати вирішив публічно, у Facebook, розмістивши відповідне фото.

 

Відколи це українські чиновники з’ясовують стосунки в соцмережах, причому з таких дріб’язкових приводів?

 

Корреспондент.net зібрав усю інформацію про скандал.

 

 

Шмигаль, який настійний

 

Прем’єр Шмигаль розмістив фото Уруського поруч з Кадировим на своїй сторінці в соцмережі, підписавши її: “Вимагаю пояснень”. 

 

Чекаю від Олега Уруського термінового пояснення

Опубликовано Денис Шмигаль Понедельник, 22 февраля 2021 г.

 

Фото було зроблено на відкритті військово-технічної виставки IDEX-2021 ОАЕ.

 

На церемонії відкриття виставки до спадкового принца Абу-Дабі шейха Мухаммеда бін Заїда аль Нахайяна приєднався Кадиров, президент Татарстану Рустам Мінніханов, віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський і генерал Мохамед Хамдан Дагло.

 

 

Уруський, який роз’яснює

 

Уруський відповів, що на військово-технічній виставці в ОАЕ не мав особистих контактів з Кадировим, але й “шарахатися” представників країни-агресора не має наміру.

 

Віце-прем’єр підкреслив, що розміщення керівників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно з якою особисті гості правлячої сім’ї були розміщені в алфавітному порядку. 

 

На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля, – офіційна церемонія відкриття…

Опубликовано Олег Уруський Понедельник, 22 февраля 2021 г.

 

 

За словами Уруського, українська делегація звернула увагу місцевого протоколу про неприйнятність подібних ситуацій у майбутньому.

 

“Разом з тим хотів би додати, що я особисто під час, під час і опісля церемонії не мав (і не збираюся мати) ніяких контактів із главою делегації РФ, яким є Р. Кадиров. Також не вважаю за можливе “шарахатися” від представників ні країни-агресора, ні будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку і слабкість української сторони”, – підкреслив віце-прем’єр.

 

 

Кадиров, який знати не знає

 

Відреагував на скандал всередині українського уряду й сам Кадиров, поява якого поряд з Уруським так схвилювала Шмигаля. Кадиров заявив, що знати не знав, хто такий Олег Уруський, а тому спокійно ходив з ним поруч на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах.

 

За словами Кадирова, “весь цей галас висмоктано з пальця і ​​не вартий виїденого яйця”, і тільки українські чиновники, які не здатні тверезо мислити, могли влаштувати “грандіозний скандал” через знімок, на якому поряд з Кадировим є Уруський.

 

“Що стосується Уруського, для нього має бути за честь опинитися поряд з нами. Так що нехай роздрукує знімок і повісить на найпочесніше місце вдома й на роботі”, – додав чеченець.

 

 

Комунікаційний провал

 

В Україні Шмигаля розкритикували за форму комунікації всередині уряду.

 

“Дайте хтось номер телефону Уруського панові Шмигалю. Тому що пан прем’єр пише відразу пости з фото про членів свого уряду, не розбираючись”, – зауважив нардеп від провладної партії Слуга народу Олександр Качура.

 

 

 

На думку експертів, Шмигаль із публікацією фото діяв не просто так. У Верховній Раді віддавна вже намагаються зібрати голоси за відставку Уруського, але поки безуспішно. Можливо, скандал розглядали як ще один привід для звільнення. Хоча є думка, що таким чином спробували підставити самого прем’єра, тому що саме він у підсумку постав у найнезручнішому світлі в цій історії.