newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Українці отримають доступ до супутникового інтернету Starlink від Ілона Маска

Послуги швидкісного інтернету від глобальної супутникової системи Starlink Ілона Маска стануть доступними в Україні в 2022 році. Про це свідчить інформація в системі бронювання.

Якщо обирати локацію в Україні, наприклад, вул. Хрещатик в Києві, вартість послуги становить $ 99. На сайті зазначено, що охоплення цього регіону заплановано в 2022 році, і замовлення будуть виконуватися в порядку черги.

Варто відзначити, що Starlink є глобальною супутниковою системою, яку розвиває компанія SpaceX. Головна мета — забезпечення високошвидкісним широкосмуговим інтернетом в місцях, де раніше він був дорогим або недоступним.

Розробка проєкту почалася в 2015 році, тестові прототипи Tintin були успішно запущені 22 лютого 2018 року. У травні 2019-го запущена перша група з 60 супутників-прототипів.

Нагадаємо, в лютому 2021-го Tesla Ілона Маска оголосила про інвестиції обсягом $ 1,5 млрд в біткойни і намір «в найближчому майбутньому» приймати криптоплатежі. На тлі цієї новини біткойн подорожчав з $ 37 тис. до $ 43 тис. за «монету», що стало рекордом за всю історію головної криптовалюти. На сьогоднішній день його ціна злетіла вище ніж $ 52 тис.