newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У ЄС назвали терміни щодо нових санкцій проти Росії

У ЄС назвали терміни щодо нових санкцій проти Росії

Жозеп Боррель не став уточнювати, проти кого конкретно будуть введені санкції

Будуть покарані ті, хто несе відповідальність за арешт Олексія Навального, висунення обвинувачення і вирок, підкреслив Жозеп Боррель.

 

Глави МЗС країн Євросоюзу досягли політичного рішення про підготовку нових санкцій проти Росії у зв’язку зі справою опозиціонера Олексія Навального. Про це сказав глава європейської дипломатії Жозеп Боррель у понеділок, 22 лютого.

 

 

 

“У відповідь на події навколо ситуації з паном Навальним ми досягли політичної угоди про підготовку обмежувальних заходів проти тих, хто несе відповідальність за його арешт, висунення обвинувачення і вирок”, – заявив Боррель на прес-конференції.

 

За його словами, санкції будуть готові не пізніше, ніж через тиждень. Боррель не став озвучувати припущення, проти кого конкретно будуть введені обмежувальні заходи.

 

“Щоб ввести санкції, потрібні чіткі докази того, що особа безпосередньо брала участь у розглянутих нами подіях. Ми не можемо вводити санкції просто тому, що хтось нам не подобається”, – сказав Боррель.

 

За даними дипломатичних джерел європейських ЗМІ, санкції можуть ввести проти глави Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна, директора Росгвардії Віктора Золотова, генпрокурора Ігоря Краснова і директора ФСВП Олександра Калашникова.

 

Раніше в понеділок стало відомо, що Євросоюз може ввести нові санкції щодо Росії через справу Олексія Навального. Про це заявив міністр закордонних і європейських справ Люксембургу Жан Ассельборн.