newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Євросоюз підготує новий пакет санкцій проти Лукашенка

Євросоюз підготує новий пакет санкцій проти Лукашенка

Фото: Getty Images

ЄС підготує четвертий пакет санкцій проти влади Лукашенка

У ЄС відреагували на репресії, переслідування людей і представників громадянського суспільства, які тривають у Білорусі.

 

Євросоюз підготує нові санкції проти представників режиму Олександра Лукашенка в Білорусі. Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у понеділок, 22 лютого.

 

“У Білорусі тривають репресії, переслідування людей і представників громадянського суспільства. Ми розглянемо питання про введення таких санкцій і тим часом підтримаємо вимогу білоруського народу про встановлення демократії. Ми підтримали громадянське суспільство шляхом застосування санкцій проти тих, хто позбавляє їх фундаментальних і політичних прав”, – сказав Боррель.

 

На цей момент до санкційного списку ЄС проти Білорусі включені 84 фізичних особи і сім юридичних осіб, відповідальних за репресії і фальсифікації на виборах.

 

“Ми готові йти далі, і ми це зробимо. Технічні групи Ради ЄС працюють над цим”, – додав Боррель.

 

 

Також повідомлялося, що Олександр Лукашенко зустрівся із президентом РФ Володимиром Путіним у Сочі. Росія і Білорусь підтверджують рівень стратегічного партнерства і союзництва, відзначив Путін.