newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Адвокати попросили перевести Стерненка з Одеси до Києва

Адвокати попросили перевести Стерненка з Одеси до Києва

Фото: twitter.com/MovnyjDobrodij

Адвокати просять перевести Стерненка до Києва

В Одеському СІЗО є загроза життю Сергія Стерненка, кажуть адвокати і додають, що сподіваються на рішення в найкоротші терміни.

 

Адвокати активіста Сергія Стерненка просять застосувати заходи безпеки щодо їх підзахисного. Про це повідомляє юридична компанія Міллер у вівторок, 23 лютого.

 

“Як неодноразово зазначалося, за нападом на українського активіста Сергія Стерненка стояли представники правоохоронних органів міста Одеси. Саме тому перебування Сергія в Одеському СІЗО, куди його доставили після оголошення вироку, несе реальну загрозу його життю та здоров’ю”, – сказано в повідомленні.

 

Зокрема, адвокат Стерненка Масі Найєм подав відповідну заяву на ім’я керівника Одеського СІЗО Сергія Чишкали з проханням перевести Стерненка до Києва.

 

Закон дає три дні на розгляд заяви. Адвокати сподіваються на об’єктивне рішення з боку голови Одеської СІЗО в найкоротші терміни.

 

Раніше сьогодні Стерненко був визнаний винним у викраденні людини. Судді винесли обвинувальний вирок за всіма статтями. Рішення передбачає конфіскацію половини майна і сім років та три місяці позбавлення волі.