newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Австралії виявили наскельний малюнок, якому 17,5 тисячі років

В Австралії виявили наскельний малюнок, якому 17,5 тисячі років

Фото: dailymail

Виявлено давній наскельний малюнок

На скелі в натуральну величину було зображено кенгуру. Малюнок проаналізували експерти з Мельбурнського університету.

В Австралії на похилій стелі скельного притулку в маєтку клану Унганго в регіоні Кімберлі виявили давній наскельний малюнок. Про це повідомляє Daily Mail.

На скелі в натуральну величину було зображено кенгуру. Експерти з Мельбурнського університету припускають, що малюнку близько 17,5 тисячі років.

За словами автора дослідження доктора Деміена Фінча, в давнину часто зображували тварин у натуральну величину.

“Ми ніколи не зможемо дізнатися, що було в голові у художника, коли він писав цей твір більш ніж 600 поколінь тому, але ми знаємо, що натуралістичний період простягався ще до Останнього льодовикового періоду”, – зазначив учений.

Доктор Свен Узман зі Школи соціальних наук Університету Західної Австралії і один з головних дослідників проекту сказав, що наскальний живопис відкриє шлях до подальшого розуміння історії культури корінних народів.

“Це культове зображення кенгуру візуально схоже на наскальні малюнки з островів у Південно-Східній Азії, що датуються більш ніж 40 тисячами років тому, що вказує на культурний зв’язок і натякає на ще більш давнє наскельне мистецтво Австралії”, – додав він.

Як повідомлялося раніше, археологи досліджували малюнки, виявлені в скельних сховищах в заповіднику Swaga Swaga Game Reserve в центральній Танзанії. Деякі з них виявилися загадкою.

У Китаї виявили вражаючу за своїми масштабами знахідку


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet