newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Меркель заявила про третю хвилю COVID-епідемії в Німеччині – ЗМІ

Меркель заявила про третю хвилю COVID-епідемії в Німеччині - ЗМІ

Меркель заявила про третю хвилю пандемії коронавірусу в Німеччині

Будь-яке ослаблення карантинних заходів має проводитися вкрай обережно, підкреслила Ангела Меркель.

 

Канцлер Ангела Меркель заявила, що Німеччина перебуває в третій хвилі епідемії коронавірусу. Про це вона сказала на зустрічі з депутатами консервативної партії, повідомляє Reuters з посиланням на двох учасників зустрічі у вівторок, 23 лютого.

 

“Зараз ми перебуваємо в третій хвилі”, – сказала Меркель і попередила, що будь-яке ослаблення карантину має здійснюватися обережно і поступово.

 

Зокрема, закриття всіх другорядних підприємств і прикордонний контроль з Австрією та Чехією, де були спалахи інфекції, пов’язані з більш заразним штамом вірусу, допомогли Німеччині знизити добовий приріст COVID-19. При цьому повільна вакцинація і ризик великих спалахів штамів, вже виявлених у Німеччині, може утруднити будь-яке ослаблення обмежень.

 

“Ми не можемо дозволити собі злети і падіння”, – підкреслила Меркель на зустрічі.

 

Ангела Меркель висловила бажання, щоб будь-яке повернення до нормального життя відбувалося обережно, щоб уникнути повторного введення карантину, якщо інфекція знову почне зростати.

 

 

Також повідомлялося, що ВООЗ буде виплачувати компенсацію постраждалим від побічних дій вакцин. Виплати зможуть отримати постраждалі від серйозних побічних ефектів, пов’язаних з вакциною, отриманою в рамках COVAX.