newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

Фото: Пресс-служба НБУ

НБУ назвав умови для виділення Україні чергового траншу МВФ

Україні потрібно вирішити низку проблем в енергетичній сфері, а також у боротьбі з корупцією, говорить глава НБУ.

 

Для досягнення домовленостей з МВФ Україні необхідно вирішити деякі проблемні питання у фіскальній, енергетичній і антикорупційній сферах. Про це заявив глава Нацбанку Кирило Шевченко на зустрічі з послами країн G7. Про це повідомляє прес-служба регулятора у вівторок, 23 лютого.

 

Під час роботи місії представники України спільно з МВФ визначили подальші конкретні кроки, “які стануть сигналом нашої відданості у продовженні співпраці”.

 

“Що стосується частини програми в рамках відповідальності НБУ, то в нас немає непорозумінь з експертами Фонду”, – додав Шевченко.

 

На зустрічі сторони обговорили перспективи продовження співпраці з МВФ, створення спеціалізованого фінансового суду, зниження частки непрацюючих кредитів, приватизацію державних банків, а також приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

У свою чергу, Шевченко підкреслив, що НБУ виступає за продовження переговорів між ЄБРР і Ощадбанком. Для того, щоб відбулося входження іноземного інвестора в капітал Ощадбанку, банк повинен приєднатися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Для цього підготовлено відповідний проект закону. Це, а також реструктуризація боргу Фонду гарантування перед Мінфіном дозволить збільшити гарантовану суму відшкодування вкладникам.