newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Буковині рекордне число COVID-госпіталізацій з початку пандемії

На Буковині рекордне число COVID-госпіталізацій з початку пандемії

На Буковині рекордне число COVID-госпіталізацій

Напередодні в лікарні області доставили майже 140 пацієнтів. У регіоні продовжують розгортати нові COVID-ліжка.

 

У лікарні Чернівецької області за день надійшло 139 пацієнтів – це рекорд за госпіталізацій з початку пандемії. Про це заявила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, повідомляє Укрінформ у вівторок, 23 лютого.

 

“У нас зростає кількість щоденних госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 і підозрою. За минулу добу в наші госпітальні бази потрапили 139 осіб. Це найбільша кількість госпіталізацій за добу від початку пандемії коронавірусу”, – сказала Гусак.

 

В регіоні щодня розгортають нові додаткові ліжка для пацієнтів з COVID-19. Сьогодні додаткові ліжка відкрили в Чернівецькій обласній клінічній лікарні, а міська лікарня №1 облаштовує ще 25 додаткових ліжок для прийому COVID-пацієнтів.

 

“Також ми опрацьовуємо маршрути пацієнтів, яких з Чернівців направляємо до Новоселицької та Герцаївської районних лікарень, вони поки менш завантажені, ніж міські медустанови”, – додала Гусак.

 

Серед головних причин зростання числа госпіталізацій – запізніле звернення хворих і більша кількість важких випадків хвороби.

 

“Ми зараз вивчаємо причини, чому так стрімко зростає кількість щоденних госпіталізацій. Восени, коли у нас також фіксували по 400-500 нових випадків COVID-19 за добу, госпіталізацій було менше, ніж зараз. Тоді у нас була концентрація спалахів у Кіцманському районі та там був високий рівень госпіталізацій. А зараз висока концентрація випадків зосередилася відразу на Чернівцях, Заставнівському, Сторожинецькому та Кіцманському районах. Тому і кількість госпіталізацій по всій області досить висока”, – зазначила чиновниця.

 

У той же час, багато пацієнтів легковажно ставляться до свого здоров’я і “запускають” свою хворобу, каже заступник голови ОДА.

 

“Зараз такий сезон, що люди думають, що їх нежить і температура – це звичайне явище для цієї пори року, тому і не поспішають звертатися до лікарів. А вже коли звертаються, то у них діагностують пневмонії, які треба лікувати в стаціонарі”, – резюмувала Гусак.

 

 

Також повідомлялося, що в Києві за добу на COVID-19 захворіли 454 людини. З початку пандемії на коронавірус захворіло 135 129 столичних жителів. Летальних випадків – понад 2,5 тисячі.