newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Низка європейських компаній вийшли з ПП-2

Низка європейських компаній вийшли з ПП-2

Північний потік-2: низка європейських компаній вийшли з проекту

Усього проект вже залишили або мають намір залишити майже 20 компаній через побоювання санкцій з боку США.

Вісімнадцять європейських компаній уже вийшли з Північного потоку-2 або перебувають на стадії виходу через попередження США про можливість введення нових санкцій. Про це з посиланням на звіт Держдепу США для Конгресу повідомляє DW у вівторок, 23 лютого.

“Це показує, що законодавчі цілі і наші дії увінчалися успіхом. Ми продовжуємо відстежувати компанії, замішані в потенційно санкційних діях”, – заявив офіційний представник Держдепу США Нед Прайс.

Як уточнює видання, США пригрозили санкціями проти інших компаній, але поки вони діють тільки щодо російської компанії КВТ-РУС, якій належить трубоукладальне судно Фортуна, задіяне в будівництві ПП-2.

Проект в основному залишили страхові компанії, зареєстровані в Британії. Також припинили участь постачальник промислових послуг Bilfinger з Мангейма і мюнхенська страхова компанія Munich Re Syndicate Limited. Швейцарська Zurich Insurance Group і паризька Axa Group теж вийшли з проекту.

Нагадаємо, що раніше США підготували нові санкції проти ПП-2. Кілька компаній звільняються від санкцій, оскільки згортають свою роботу над газопроводом, тоді як щодо інших компаній можуть бути введені нові заходи.

Також повідомлялося, що в ЄС відмовилися обговорювати санкції проти ПП-2. Не слід вводити санкції, які вдарять по Європі і Німеччині, зазначили міністри закордонних справ країн Євросоюзу.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet