newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Санкційні канали створили новий холдинг

Санкційні канали створили новий холдинг

Фото: 112.ua (илюстративне фото)

ТОВ Медіахолдинг Новини зареєстровано 18 лютого

Статутний капітал медіахолдингу 100 гривень – кожен із співзасновників компанії “скинувся” по 1 гривні, пояснив міністр Олександр Ткаченко.

 

Телеканали 112 Україна, ZIK і NewsOne створили нову компанію під назвою Медіахолдинг Новини, щоб обійти санкції, введені Радою нацбезпеки і оборони. Новий медіахолдинг створили 100 громадян, повідомив міністр культури Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі у вівторок, 23 лютого.

 

За його словами, “заборонена” трійка Медведчука”, що називала себе Медіахолдинг Новини натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ їх довго не шукали”.

 

Він уточнив, що компанію зареєстрували 18 лютого, через два тижні після накладення санкцій. Статутний капітал медіахолдингу 100 гривень – кожен із співзасновників компанії “скинувся” по 1 гривні.

 

Ткаченко припустив, що зараз шукають юридичні способи, “щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір”.

 

“Однак, скільки нових ТОВ за 100 гривень не роби – суть не змінюється, а значить і увага з боку держави до їхньої діяльності”, – резюмував Ткаченко.

 

Згідно з даними сервісу YouControl, Тараса Козака, який є власником телеканалів 112 Україна, ZIK і NewsOne серед співзасновників нового медіахолдингу немає. Керує новою компанією Віктор Фролов.