newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Франції відновили справу проти Депардьє за домагання

У Франції відновили справу проти Депардьє за домагання

Жерар Депардьє – друг сім’ї актриси, яка тепер звинувачує його

Жерар Депардьє поки перебуває на волі, але – під судовим наглядом, підтвердив його адвокат.

 

Французького актора Жерара Депардьє звинуватили в сексуальних домаганнях, імовірно скоєних у 2018 році  щодо  актриси у віці 20 років. Про це повідомляє AFP з посиланням на власне джерело в суді у вівторок, 23 лютого.

Зазначається, що початкове розслідування звинувачень в згвалтуванні проти 72-річного Депардьє було припинено в 2019 році через відсутність доказів, але влітку минулого року було відновлено, що призвело до порушення кримінальної справи в грудні.

 

Актриса звинувачує Депардьє в згвалтуванні, яке відбулося в будинку актора в Парижі в серпні 2018 року.

 

Адвокат Депардьє Ерве Темім заявив, що його підзахисний, який знаходиться на волі, але – під судовим наглядом, “повністю відкидає звинувачення”.

 

За словами джерела близького до справи, Депардьє – друг сім’ї цієї актриси.

 

Згідно з інформацією в деяких ЗМІ, Депардьє і актриса репетирували сцену з театральної вистави, але, як стверджували джерела, “в цій зустрічі не було нічого професійного”.

 

Ім’я дівчини, яка звинувачує Депардьє в домаганнях і насильстві, не розкривається. Її адвокат Елоді Туйон-Хібон висловила надію, що “особистий простір її клієнтки буде поважатися” в міру розвитку справи.

 

Нагадаємо, що влітку 2018 року молода французька актриса і танцівниця висунула проти Жерара Депардьє звинувачення в сексуальних домаганнях і згвалтуванні 7 і 13 серпня. Сам знаменитий актор всі звинувачення спростовував, але не заперечував, що знає актрису, яка його звинуватила.