newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У ЄС відмовилися обговорювати санкції проти ПП-2

У ЄС відмовилися обговорювати санкції проти ПП-2

У Євросоюзі вважають, що санкції проти Північного потоку-2 вдарять по Європі

Не слід вводити санкції, які вдарять по Європі і Німеччині, відзначили міністри закордонних справ країн Євросоюзу.

 

Глави МЗС країн-членів Євросоюзу відмовили своїй колезі зі Швеції Анн Лінде в обговоренні питання про введення заборони на будівництво газопроводу Північний потік-2. Про це міністр повідомила в інтерв’ю агентству ТТ, опублікованому в понеділок, 22 лютого.

 

За словами Лінде, вона запропонувала міністрам включити заборону на проект СП-2 в пакет санкцій ЄС проти Росії за опозиціонера Олексія Навального, оскільки така позиція Швеції.

 

“Кілька країн вказали, що вважають це недоречним, оскільки йдеться про енергетичні питання, і не слід підводити під санкції, як сказав хтось, 150 європейських компаній і вводити санкції, які вдарять по Європі і Німеччині”, – розповіла глава МЗС Швеції.

 

При цьому Лінде схвалила участь в онлайн-зустрічі держсекретаря США Ентоні Блінкена.

 

“Це чудово – досвідчений міністр закордонних справ, який знає ЄС і Європу, який брав участь у переговорах щодо угоди з Іраном і який неодноразово заявляв: “Це складно, немає легких рішень”, – зазначила вона.

 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що ЄС не пізніше, ніж через тиждень введе санкції проти громадян РФ, відповідальних за арешт, висунення звинувачення і вирок Навальному.