newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

ЗМІ повідомили про проблеми AstraZeneca з поставками вакцин до ЄС

ЗМІ повідомили про проблеми AstraZeneca з поставками вакцин до ЄС

AstraZeneca зможе поставити в Європу вдвічі менше вакцин, ніж передбачав контракт – Reuters

Очікуваний дефіцит є наслідком значного скорочення поставок у першому кварталі і може перешкодити цілям ЄС вакцинувати 70% дорослих до літа.

 

Англо-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca має намір поставити менше половини вакцин проти коронавірусу в Європейський Союз, ніж планувалося за контрактом у другому кварталі. Про це у вівторок, 23 лютого, повідомляє Reuters з посиланням на офіційного представника ЄС.

 

Агентство наголошує, що згідно з контрактом AstraZeneca з ЄС компанія повинна направити до країн спільноти у другому кварталі 180 млн доз вакцини. При цьому під час внутрішніх зустрічей компанія повідомила, що “поставить менше 90 мільйонів доз у другому кварталі”, повідомив Reuters офіційний представник ЄС, який бере участь у переговорах з виробником.

 

У AstraZeneca у відповідь на цю інформацію заявили, що старанно працюють над підвищенням продуктивності ланцюжка поставок в європейські країни.

 

“Ми сподіваємося, що зможемо наблизити наші поставки до зазначених показників в угодах про попередні закупівлі”, – сказав агентству представник компанії, відмовившись коментувати конкретні цифри.

 

Представник Європейської комісії заявив, що не може коментувати обговорення, оскільки вони мали конфіденційний характер. Він зауважив, що у ЄС має бути доситатньо щеплень для досягнення цілей вакцинації, якщо очікувані й узгоджені поставки від інших постачальників будуть виконані, незалежно від ситуації з AstraZeneca.

 

 

 

Також стало відомо, в Україні буде проходити каскадна вакцинація, що має передбачає роботу мобільних бригад увесь час. Кожна з таких бригад зможе робити по 100 ін’єкцій на добу, розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.