newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Тарифи на газ: які компанії поставили нижчу ціну (інфографіка)

Станом на ранок 24 лютого більшість газопостачальних компаній оприлюднила свої ціни на березень. Вони прогнозовано не перевищують 6,99 грн за кубометр. Адже до кінця березня уряд запровадив дію граничної ціни.

Про це пише ГазПравда.

Однак встановлювати нижчий цінник компаніям не забороняли. І, як і в січні, 8 компаній скористалися таким правом, встановивши ціни від 6,70 грн до 6,97 грн за кубометр.

Найкращу пропозицію на березень – 6,70 грн за кубометр – підготувала компанія Megawatt. Це на 9 коп менше, аніж у лютому та січні.

Лише на 5 коп дорожче – по 6,75 грн за куб – запропонувала компанія «Агросинтез Трейдінг». Це на 7 коп вигідніше за їхню лютневу пропозицію.

На третьому місці з ціною 6,80 грн за кубометр – компанія «Енергетичнi ресурси України». Це на 10 коп менше, аніж у лютому.

Далі з пропозицією 6,86 грн за кубометр – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

6,88 грн за куб пропонує «ЕВОДА ТРЕЙД», 6,90 грн – «Газпромпостач», по 6,97 – Волиньелектро Збут і Закарпаття Енергозбут.

Ці компанії залишили свої ціни на березень на лютневому рівні.

Решта ж постачальників (зокрема й регіональні газзбути, афілійовані з облгазами) запропонували 6,99 грн за кубометр.

Зазначимо, що газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Нагадаємо, уряд встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна діятиме не довше, ніж до 31 березня.


Список пропозицій газопостачальних підприємств у березні 2021 року станом на 24 лютого (ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу. Адже за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму).

Довідка Finance.ua:

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr