newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

УЗ призупинить продаж квитків на Прикарпаття

УЗ призупинить продаж квитків на Прикарпаття

Фото: Телеграф

УЗ призупинить продаж квитків на поїзди в Івано-Франківську область

Квитки на поїзди в напрямку до/з Івано-Франківської області не продаватимуть до середини березня через спалах коронавірусу.

 

Укрзалізниця через карантин з 26 лютого призупинить продаж квитків на поїзди в Івано-Франківську область і зворотно. Про це повідомляє прес-служба перевізника в середу, 24 лютого.

 

“Реагуючи на епідеміологічну ситуацію в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку до населених пунктів Івано-Франківської області і у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після покращення епідеміологічної ситуації в регіоні”, – сказано в повідомленні.

 

Для пасажирів, які придбали квитки раніше, УЗ спільно з Мінінфраструктури розробляє механізм, який дозволить їм безпечно дістатися до місць призначення.

 

“Разом з тим Укрзалізниця розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно і безпечно повернути квитки в будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодована повна вартість квитка. Повернути квитки можна протягом 30 днів починаючи з 26 лютого”, – додали в УЗ.

 

При цьому 24-25 лютого всі поїзди курсуватимуть за розкладом.

 

Крім того, у продажу є ще більш як 4 000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківської області – і за необхідності будуть надані додаткові вагони, щоб дати можливість максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож.