newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Україна оголосила підозри Аксьонову і Константинову

Україна оголосила підозри Аксьонову і Константинову

Фото: Reuters (архивное фото)

Аксьонову і Константинову загрожує до 12 років в’язниці

Керівники Криму діяли всупереч положенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року.

 

Українські правоохоронці оголосили підозри окупаційному керівництву Криму – Сергію Аксьонову і Володимиру Константинову. Їх звинувачують у причетності до масштабної “націоналізації” майна на півострові. Про це повідомила Прокуратура Автономної Республіки Крим у середу, 24 лютого.

 

Зазначено, що “голові Ради міністрів” Аксьонову і “главі Державної ради” Константинову оголосили підозри за статтею про порушення законів і звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України). Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 12 років.

 

 

 

За даними слідства, вони всупереч положенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року ухвалили низку незаконних рішень про “націоналізацію” українських підприємств, установ і організацій. Також вони забезпечили передачу об’єктів у російську федеральну або “республіканську” власність.

 

“До такого майна відноситься Державний концерн Масандра, Міжнародний дитячий центр Артек і державне Акціонерне товариство Чорноморнафтогаз”, – йдеться в повідомленні.

 

За словами керівника прокуратури АР Крим Ігоря Поночовного, українська сторона раніше вже направляла в Міжнародний кримінальний суд факти масштабної “націоналізації” і захоплення об’єктів на півострові.

 

Нагадаємо, місяць тому в Криму на аукціоні продали винний завод Коктебель за 110 млн російських рублів, що еквівалентно 1,43 млн доларів. Його викупило ТОВ Завод марочних вин Коктебель, яке раніше орендувало майно.