newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У ВООЗ назвали терміни закінчення пандемії

У ВООЗ назвали терміни закінчення пандемії

Закінчення пандемії відбудеться на початку 2022 року

“Найгірший сценарій позаду”, оскільки про коронавірус вже відомо більше, ніж на початку пандемії, вважають експерти.

 

Пандемія коронавірусної інфекції завершиться на початку 2022 року, вважає глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге. Про це у вівторок, 23 лютого, він сказав в інтерв’ю данському телеканалу DR.

 

“Найгірший сценарій позаду. Ми знаємо про вірус більше в порівнянні з 2020 роком, коли вірус тільки почав поширюватися”, – сказав Клюге.

 

На думку Клюге, вірус продовжить своє поширення, однак необхідності у всіх обмеженнях вже не буде. При цьому він зазначив, що це ймовірний розвиток подій, але точний результат визначити поки не можна.

 

Ханс Клюге також сказав, що нові мутації коронавірусу є нормою, так як вірус намагається адаптуватися до людини.

 

За його словами, ВООЗ уважно стежить за ефективністю вакцин проти COVID-19 через  швидке поширення нових типів вірусу. При цьому він зазначив, що вакцини можуть бути змінені для боротьби з новими мутаціями, якщо це необхідно, і їх не потрібно створювати з нуля.

 

 

Також G7 виділить на вакцинацію бідних країн $ 7,5 млрд. Лідери Великої сімки заявили, що вони прискорять глобальну розробку і впровадження вакцин, а також поділяться препаратами з бідними країнами.