newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Греції повідомили про серйозні ускладнення після вакцини від COVID-19

У Греції повідомили про серйозні ускладнення після вакцини від COVID-19

У Греції зафіксовані п’ять випадків серйозних побічних дій вакцинації

Вакцинація в Греції розпочалася 27 грудня, медики зробили понад 730 тисяч щеплень препаратами компаній Pfizer, Moderna і AstraZeneca.

 

У Греції зафіксовано п’ять випадків серйозних побічних ефектів після щеплення від коронавірусу. Про це у вівторок, 23 лютого, розповіла голова Національного комітету з вакцинації країни Марія Теодоріду, пишуть РИА Новости.

 

“Було п’ять випадків серйозних побічних дій, пов’язаних з анафілактичною реакцією, їх ефективно вилікували. І ще один випадок, за яким немає остаточної документації  його зв’язку з вакцинацією”, – сказала голова Національного комітету з вакцинації, заслужений професор педіатрії Марія Теодоріду на брифінгу.

 

Водночас, за словами Теодоріду, проміжні результати вакцинації в Греції “повністю відповідають світовим науковим даним”.

 

За словами генсекретаря первинної медико-санітарної допомоги країни Маріоса Фемістоклеуса, темпи вакцинації прискорюються. Він зазначив, що на сьогоднішній день Греція перевершує середній показник охоплення щеплень від COVID-19 в порівнянні з іншими країнами ЄС. В країні щеплення роблять вакцинами компаній Pfizer / BioNTech і Moderna. Із 15 лютого використовується препарат AstraZeneca, його застосовують тільки для вікової групи від 60 до 64 років.