newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Литві заявили про початок третьої хвилі COVID

У Литві заявили про початок третьої хвилі COVID

У Литві зростає кількість хворих на коронавірус

Кількість нових випадків коронавірусу в країні перестала знижуватися і повернулася до зростання, як це було на початку другої хвилі в жовтні.

Кількість нових випадків зараження коронавірусом в Литві більше не знижується, а зростає. Департамент статистики країни заявив про початок третьої хвилі COVID-19, повідомляє Postimees.

“Схоже, що починається третя хвиля пандемії. Траєкторія Литви в просторі показників двох пандемій розгорнулася і повернулася в старі рамки, в яких вона рухалася в жовтні”, – заявили в департаменті.

При цьому Національний центр громадського здоров’я Литви заявив, що ті коливання, які зараз спостерігаються, є продовженням другої хвилі COVID-19.

Там зазначили, що зниження кількості нових випадків коронавірусу, яке фіксувалося останнім часом, могло бути пов’язане зі скороченням обсягів лабораторних досліджень.

Нагадаємо, минулого тижня в Міністерстві охорони здоров’я Польщі заявили про початок третьої хвилі коронавірусу.

Перед цим стало відомо, що в Польщі близько 10% всіх інфікувань припадає на британський штам COVID-19. Він є більш заразним, ніж звичайний коронавірус. При цьому перший випадок цього штаму в Польщі підтвердили 21 січня.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet