newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У МВС про події під ОП: “Вакханалія насильства”

У МВС про події під ОП: Вакханалія насильства

Фото: twitter.com/vital_ovchar

Протест під ОП закінчився зіткненнями

Те, що відбулося напередодні під Офісом президента, – це аж ніяк не мирний протест, заявив Геращенко.

 

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував зіткнення з націоналістами під Офісом президента, які протестували проти вироку Сергію Стерненку.

 

Він вимагав мітингувати з дотриманням Конституції, тоді як напередодні відносно правоохоронців “була застосована груба сила”.

 

“Ми не допустимо такого відношення до поліцейських. Ми вимагаємо від протестувальників мітингувати з дотриманням Конституції, що означає мирно, без насильства, без нападу на поліцейських”, – написав він у Facebook.

 

За його словами, із затриманими напередодні провели “профілактичні бесіди” і вирішили не залучати до кримінальної відповідальності.

 

“Але на майбутнє ми попереджаємо, що не дозволимо так ставитися до поліцейських і нацгвардійців”, – попередив заступник міністра.

 

Також Геращенко оприлюднив відео зіткнень.

 

“Поліцейські і нацгвардійці – також громадяни України. У них є батьки і діти. У них є честь і гідність. Вони не заслуговують того, щоб якийсь “Парасюк” бризкав їм в очі сльозогінним газом, тикав в обличчя вогнем, бив і принижував. Те, що вчора було під Офісом президента, – це аж ніяк не мирний протест. Це була вакханалія насильства, що не має нічого спільного з цінностями Революції гідності”, – написав він.

 

 

Нагадаємо, напередодні Приморський райсуд Одеси засудив Стерненка до 7 років позбавлення волі, визнавши його винним у викраденні депутата Лиманської селищної ради Сергія Щербича.