newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У фіскальній службі розповіли, коли запрацює Бюро економічної безпеки

Для того, аби Бюро економічної безпеки (БЕБ) почало функціонувати, знадобиться близько пів року — це пов’язано з кількістю особового складу.

Про це голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник розповів під час онлайн-зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією.

«Щоб БЕБ почав функціонувати, потрібно пів року, аби запрацювало не менше 30% особового складу», — заявив Мельник.

Він додав, що після підписання закону «Про Бюро економічної безпеки України» Президентом України Державна фіскальна служба буде передавати свої функції до новоствореного органу.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт № 3087-д «Про Бюро економічної безпеки», створення правоохоронного органу, який займатиметься кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 3959−1 про внесення змін до адміністративного і кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки.

Новостворений правоохоронний орган покликаний займатися кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.

Загалом у БЕБ планують працевлаштувати 4 тисячі працівників — як у центральний апарат, так і в регіональні відділення.

Кабмін на позачерговому засіданні 21 грудня призначив Вадима Мельника головою Державної фіскальної служби шляхом укладення з ним контракту про проходження держслужби на період дії карантину.