newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Філіппіни відправлять своїх медиків до Європи в обмін на вакцину

Філіппіни відправлять своїх медиків до Європи в обмін на вакцину

Філіппіни запропонують Великобританії і Німеччині кілька тисяч своїх медпрацівників в обмін на вакцину

Загалом Філіппінам необхідна вакцина для 70 млн дорослих. Для цього влада хоче забезпечити наявність 148 млн доз.

 

Філіппінська влада запропонує Великобританії і Німеччині кілька тисяч своїх медпрацівників, у першу чергу медсестер, в обмін на надання Філіппінам вакцини від коронавірусної інфекції нового типу. Про це у вівторок, 23 лютого, повідомляє агентство Reuters з посиланням на заяву високопосадового представника Міністерства праці Філіппін.

 

На Філіппінах діє обмеження на виїзд медпрацівників для роботи за кордоном – не більш ніж 5000 осіб на рік. У Міністерстві праці зазначили, що готові зняти це обмеження в обмін на безкоштовні поставки вакцин.

 

Також повідомляється, що на цьому тижні в країну вже надійдуть перші партії, які безкоштовно надав Китай.

 

Водночас пропозиція філіппінського уряду не зустріла широкої підтримки у самих медпрацівників країни.

 

“Просто огидно, що уряд поводиться з медсестрами і працівниками системи охорони здоров’я, як з якоюсь сировиною або експортним товаром”, – заявила Reuters глава організації Filipinо Nurses United Джоселін Андамо.

 

Влада Німеччини і Великобританії поки не відреагувала на цю ініціативу.

 

Раніше повідомлялося, що уряд Великобританії встановив терміни зняття карантинних обмежень, введених у рамках боротьби з пандемією коронавірусу – з 8 березня по 21 червня. Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр країни Борис Джонсон.

 

Нагадаємо, що раніше в Україні збільшився добовий приріст COVID. Крім того, кількість тих, хто одужав, уперше за тиждень перевищила кількість тих, хто заразився. При цьому 153 людини за добу померли.

 

Також повідомлялося, що в Києві за добу на COVID-19 захворіли 454 людини. З початку пандемії коронавірусом захворіло вже 135 129 столичних жителів. Летальних випадків – понад 2,5 тисячі.