newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Через пандемію «Чеські авіалінії» заявили про звільнення усіх співробітників

Авіакомпанія «Чеські авіалінії» (ЧСА) поінформувала біржу праці і профспілки про майбутнє звільнення всіх 430 співробітників, що пов’язано з величезними фінансовими втратами перевізника на фоні пандемії коронавірусу.

Про це повідомила в середу журналістам голова Профспілки членів авіаційних екіпажів Чехії Тереза Леффельман.

«ЧСА планують масове звільнення співробітників, про що було повідомлена біржа праці, — зазначила вона. — Ми (профспілка) також були проінформовані про це. Авіакомпанія дуже сильно постраждала через пандемію. Літаки й екіпажі простоюють через скасування рейсів».

Фінансова ситуація в ЧСА, за словами Леффельман, критична. Авіакомпанія, яка є акціонерним товариством, не може розраховувати на фінансову підтримку держави. В кінці лютого закінчить діяти мораторій на порушення справ про банкрутство за заявами, що подаються її кредиторами.

Керівництво ЧСА на початку лютого звернулося до чеського уряду за фінансовою підтримкою у розмірі 1,1 млрд крон (близько 42,5 млн євро). Незабаром глава Мінпромторгу Чехії Карел Гавлічек заявив, що держава не планує надавати фінансову допомогу компанії.