newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Чеські авіалінії звільняють всіх співробітників

Чеські авіалінії звільняють всіх співробітників

Фото: cs.wikipedia.org

CSA були засновані 98 років тому

Одна з найстаріших авіакомпаній може припинити своє існування. Чеські авіалінії дуже сильно постраждали від наслідків епідемії коронавірусу.

 

Авіакомпанія Чеські авіалінії (CSA) оголосила про те, що звільняє всіх 430 співробітників, оскільки через пандемію коронавірусу зазнала великих фінансових втрат. Про це повідомила голова Профспілки членів авіаційних екіпажів Чехії Тереза ​​Леффельман, пише видання Novinky.

 

“CSA планують масове звільнення співробітників, про що було повідомлено біржу. Ми (профспілка. – Ред.) також були поінформовані про це. Авіакомпанія дуже сильно постраждала через пандемію. Літаки й екіпажі простоюють через скасування рейсів”, – заявила Леффельман.

 

Вона додала, що ситуація в компанії критична і в CSA, які є акціонерним товариством, не можуть розраховувати на фінансову підтримку держави. Наприкінці лютого закінчиться мораторій на порушення справ про банкрутство за заявами, що подаються її кредиторами.

 

Як у компанії збираються далі діяти, Леффельман не знає.

 

Відомо, що керівництво Чеських авіаліній зверталося до влади країни із проханням підтримати компанію фінансово. CSA попросили в держави 1,1 млрд крон (близько 42,5 млн доларів). Однак глава Мінпромторгу Чехії Карел Гавлічек заявив, що компанії фінансово допомагати не будуть.

 

Влітку минулого року CSA оголосила, що до лютого 2021 року планує скоротити кількість співробітників більш ніж на 300 осіб. На той момент у компанії працювало близько 700 співробітників.

 

Авіаперевізник почав свою роботу в 1923 році. Це одна з найстаріших авіакомпаній у світі.

 

Нагадаємо, автовиробник з Кореї оголосив себе банкрутом через зростання заборгованості і зниження обсягів продажу на тлі пандемії. Борги компанії досягають $285 млн.