newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Армія Вірменії вимагає відставки прем’єра Пашиняна

Армія Вірменії вимагає відставки прем єра Пашиняна

Фото: Tigran Mehrabyan / AP

Пашинян вважає заяву військових спробою перевороту

Прем’єр-міністр і уряд Вірменії не в змозі приймати адекватні рішення, заявили в Генштабі ЗС Вірменії.

Збройні сили Вірменії вимагають відставки прем’єр-міністра Нікола Пашиняна і його уряду. Про це йдеться в заяві Генштабу країни у четвер, 25 лютого.

“Генеральний штаб Збройних сил РА висловлює свій рішучий протест у зв’язку зі звільненням з посади першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил РА з недалекоглядних і необґрунтованих причин, яке було здійснене без урахування національних і державних інтересів Республіки Вірменія, ґрунтуючись тільки на особистих і амбітних почуттях”, – йдеться в заяві.

Зазначається, що Збройні сили Вірменії довгий час “терпляче виносили “нападки”, спрямовані на дискредитацію Збройних сил чинною владою, однак все має свої межі”.

“Прем’єр-міністр і уряд Вірменії відтепер не в змозі приймати адекватні рішення в цій кризовій і доленосній для вірменського народу ситуації. У зв’язку з ситуацією, що склалася, збройні сили Вірменії вимагають відставки прем’єр-міністра і уряду РА, одночасно попереджаючи утриматися від застосування сили проти народу, чиї діти загинули, захищаючи Батьківщину і Арцах”, – сказано в заяві.

Сам Пашинян назвав заяву Генштабу спробою військового перевороту.

“Я запрошую всіх наших прихильників на Майдан Республіки прямо зараз. Я звернуся до громадськості в прямому ефірі в найближчому майбутньому”, – заявив він.

Як повідомляє Радіо Свобода, сьогодні в Єревані протестувальники перекривають вулиці, вимагаючи відставки Пашиняна. Але незабаром вони розблокували вулиці.

Напередодні протестувальники проводили марші протесту до університетів.

Нагадаємо, протести проти Пашиняна тривають з моменту підписання угоди з Азербайджаном щодо Нагірного Карабаху, в результаті якої Вірменія втратила значну частину впливу в регіоні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet