newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Генсек НАТО провів “хорошу розмову” із Зеленським

Генсек НАТО провів хорошу розмову із Зеленським

Фото: Офис президента

Зеленський переговорив зі Столтенбергом

Генсек Альянсу і український президент обговорили важливість реформ і ситуацію з безпекою в Чорноморському регіоні.

 

Генсек НАТО Єнс Столтенберг провів у четвер, 25 лютого, телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським. Про це Столтенберг повідомив у Twitter.

 

“Хороша телефонна розмова з Володимиром Зеленським. НАТО твердо підтримує суверенітет України і її територіальну цілісність. Ми обговорили важливість реформ і ситуацію з безпекою в Чорноморському регіоні”, – написав Столтенберг.

 

“Ми, як і раніше, прихильні зміцненню нашого тісного партнерства”, – додав він.

 

“Співпраця з NATO для України є надзвичайно важливою. Ми зміцнюємо нашу армію, долучаючись до стандартів Альянсу, ділимося практичним досвідом, розвиваємо стратегічне партнерство і дружбу”, – написав у свою чергу Зеленський у Twitter.

 

Також він подякував Столтенбергу за підтримку прагнення України до членства в НАТО. “Наша найближча мета – ПДЧ. Ми серйозно ставимося до реформ, тому що вони в першу чергу зміцнюють наш оборонний сектор”, – додав президент.

 

 

Також повідомлялося, що НАТО і Україна проведуть низку заходів, щоб поліпшити сумісність. Україна, як партнер розширених можливостей, отримає доступ до навчань, обміну інформацією і вивчення досвіду Альянсу.