newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Заарештовано майно, пов’язане з екс-міністром МВС часів Євромайдану

Заарештовано майно, пов язане з екс-міністром МВС часів Євромайдану

Фото: gp.gov.ua

Арешт наклали за клопотанням Генпрокуратури

Під арешт потрапили три квартири, шість гаражів, чотири будинки, 24 земельні ділянки. На них накладено заборону на відчуження і розпорядження.

На майно іноземних компаній, пов’язаних з колишнім міністром внутрішніх справ України часів Євромайдану, було накладено арешт за клопотаннями прокурорів Офісу Генпрокурора, повідомляє прес-служба відомства.

Майно передано Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Заборону на відчуження та розпорядження накладено на три квартири, шість гаражів в центрі Києва, чотири житлових будинки, а також на 24 земельних ділянки.

“Арешт накладений у кримінальному провадженні, в якому розслідуються обставини фінансування екс-міністром МВС діяльності злочинної організації, створеної колишнім президентом України, вчинення фінансових операцій та операцій з коштами та майном, отриманих злочинним шляхом, а також дій, спрямованих на приховування їхнього незаконного походження, місцеперебування, переміщення, перетворення (зміни їхньої форми), в тому числі способом конвертації безготівкових коштів в готівку, придбання нерухомого майна та його виведення за кордон на підконтрольні іноземні компанії”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що названі терміни завершення розслідувань основних справ Майдану. Серед підозрюваних – 24 працівники органів внутрішніх справ, три прокурори, п’ять суддів і 10 цивільних осіб.

Раніше повідомлялося, що в суд направлено перший обвинувальний акт за спецпроцедурою у справі Майдану. Висунуто обвинувачення двом цивільним особам за викрадення та катування учасників Євромайдану Луценка і Вербицького.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet