newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

З’явилися нові дані про ефективність вакцини Pfizer

З явилися нові дані про ефективність вакцини Pfizer

Вакцина Pfizer показала 92% ефективності

Препарат має досить високу ефективність навіть після першого з двох рекомендованих щеплень.

Вакцина від коронавірусу компанії Pfizer на 92% ефективна для запобігання важким захворюванням після ведення двох доз, і на 62% – після першої. Про такі результати випробувань повідомляє журнал New England Journal of Medicine.

Також повідомляється, що ймовірна ефективність для запобігання смертельним випадкам у вакцини Pfizer дорівнює 72%.

Випробування свідчать, що препарат однаково ефективний як у людей, старших за 70 років, так і у молодих.

Вакцина випробовувалася Дослідницьким інститутом Clalit і університетом імені Бен-Гуріона в Ізраїлі, в дослідженні було задіяно майже 600 тис. осіб у віці від 16 років і старше.

Агентство Associated Press зазначає, що нові результати можуть стимулювати розгляд питання про відстрочення введення другої дози вакцини, як це намагається зробити Великобританія, яка відкладає другий укол на термін до 12 тижнів після першого з метою забезпечення певного рівня захисту більшої кількості людей.

У Франції вводиться тільки одна доза замість двох тим людям, які вже перенесли COVID-19, щоб компенсувати обмеження в постачаннях препарату і розширити кількість вакцинованих.

Раніше повідомлялося, що в Ізраїлі поставили під сумнів заявлену ефективність вакцини Pfizer.

Перед цим в компанії Pfizer заявляли, що її вакцина ефективна на 95%. При випробуванні понад 43 тисяч добровольців було зареєстровано 170 випадків зараження коронавірусом, з них 162 випадки – у тих, хто отримав плацебо.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet