newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Кабмін пропонує узаконити працю фрілансерів

Кабінет міністрів пропонує законодавчо врегулювати взаємовідносини співробітників і роботодавців зокрема, роботи фрілансерів. Такий законопроект уряд схвалив на засіданні в середу.

Про це пише Міністерство економіки.

Це стосується тих випадків, коли неможливо наперед визначити види, обсяги і періоди виконання тієї чи іншої роботи.

Що пропонують. Ввести нову особливу форму трудового договору — трудовий договір з нефіксованим часом.

Умови такого документа повинні передбачати, що сторони за домовленістю можуть визначати необхідність і час залучення працівника до роботи, її обсяг і режим виконання.

Оплата праці здійснюється за той час, коли фактично виконується робота.

Законопроект передбачає мінімальну гарантовану кількість оплачуваних годин на місяць.

Співробітник повинен отримати всі права і гарантії, передбачені законодавством про працю, зокрема, щодо належного режиму роботи, часу відпочинку, порядку прийняття на роботу і звільнення, виплати зарплати, передбачає законопроект.

Довідка Finance.ua:

  • За результатами опитування платіжної платформи Payoneer, українські фрілансери в середньому заробляють від $ 650 до $ 2100.
  • Середні погодинні ставки українських фрілансерів в деяких галузях істотно відстають від світових. Це, перш за все, створення мультимедіа, переклади, управління проектами, підтримка клієнтів, продажі і фінанси. Разом з тим, в технічних нішах (програмування, IT, контроль якості) розрив зі світовими показниками менший, і багато українських фрілансерів прагнуть заробити за допомогою своїх технічних компетенцій.

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо карток в Україні. Щоб допомогти вам з вибором картки онлайн, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам «пластик».