newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Курц виступив за введення “зелених COVID-паспортів”

Курц виступив за введення зелених COVID-паспортів

Канцлер Австрії Себастьян Курц

Австрійський канцлер вважає такий документ вирішенням проблеми з подорожами у країнах Євросоюзу.

 

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що введення на території Європи “зеленого паспорта” з коронавірусу дасть можливість громадянам повернутися до подорожей між країнами Євросоюзу. Про це йдеться у відеозаписі політика, оприлюдненому на його сторінці в Twitter у середу, 24 лютого.

 

Курц запропонував видавати такий документ особам, щепленим від COVID-19, котрі перехворіли коронавірусною інфекцією або здали актуальний негативний тест. За його словами, це дозволить повернутися до відносно нормального життя.

 

“Аналогічна система є в Ізраїлі, тому я очікую, що ми реалізуємо це в Європі”, – додав політик.

 

 

“Я на Раді ЄС внесу цю пропозицію, вже переговорив із багатьма колегами, які підтримають цей план. Конкретно це є цифрове рішення, тобто у кожного повинна бути можливість засвідчити особу зі смартфона, таким чином жити відносно нормально”, – заявив політик.

 

У разі, якщо в ЄС до нього не прислухаються, Курц пообіцяв ввести “зелені COVID-паспорти” в Австрії і запропонувати країнам-сусідам взяти участь у цьому проекті.

 

 

Аналогічний документ ввела до цього влада Бахрейну. Громадянам країни запропонували скористатися спеціальним додатком BeAware, де буде вказано статус імунізації людини.