newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень

Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень

Фото: LIGA.net

Олександр Пузанов поки не пояснив, де взяв 20 млн гривень на бізнес

Олександр Пузанов став єдиним бенефіціаром із правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ, стверджують журналісти.

 

Член правового комітету Верховної Ради, нардеп від ОПЗЖ Олександр Пузанов заснував власну фірму і вніс у статутний капітал майже 20 млн гривень. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNEWS у четвер, 25 лютого.

 

Стверджується, що народний обранець став єдиним бенефіціаром з правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ. Фірма була заснована 22 лютого і займається нерухомістю.

 

“Статутний капітал у сумі 19,8 млн грн вніс сам Пузанов, хоча відповідно до закону України Про статус народного депутата, він не має права займатися підприємницькою діяльністю. Політик не може цього не знати, адже є юристом… Також цікаво, де нардеп взяв 20 млн на відкриття бізнесу, адже в його декларації наявність таких грошей вказано не було. на рахунках у Пузанова числиться сума в 12 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

 

Журналісти стверджують, що спробували зв’язатися з нардепом, але за сімейними обставинами він не зміг надати коментар.

 

 

Раніше нардеп від Слуги народу, заступник голови комітету з правоохоронної діяльності Максим Павлюк задекларував майже 2 млн гривень “виграшів”. Гроші на рахунок депутата надійшли в один день шістьма різними платежами від шести різних фірм, але вони відрізняються тільки назвою – ці фірми мають однакові юридичні адреси та одних власників.

 

Півроку тому Павлюк вже декларував подібні виграші в лотерею. Тоді сума склала 900 тисяч гривень.