newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Закарпатті зі стріляниною затримали алжирців

На Закарпатті зі стріляниною затримали алжирців

Фото: Госпогранслужба

Прикордонники на Закарпатті затримали алжирських студентів

Іноземці прибули в Україну з метою навчання в одному з вишів і намагалися нелегально пробратися в ЄС.

 

 

 

На Закарпатті в середу, 24 лютого, прикордонники відділу Ужгород з пострілами зупинили правопорушників, які пробиралися в країни ЄС. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

 

“У 1 500 метрах від кордону прикордонники виявили двох іноземців. Правопорушники не реагували на вимоги прикордонників зупинитися, тому правоохоронцям довелося зробити кілька попереджувальних пострілів вгору”, – йдеться в повідомленні.

 

Правопорушники зупинилися, лише почувши постріли. Прикордонники продовжили пошуки і через кілька хвилин виявили ще двох правопорушників, які ховалися в лісі.

 

Повідомляється, що іноземці прибули в Україну з метою навчання в одному з вишів. Троє із затриманих мали із собою паспорти громадян Алжиру і посвідки на проживання в Україні. Четвертий не мав ніяких документів, але також назвався громадянином Алжиру.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що прикордонники затримали групу нелегальних мігрантів у Чорноморському порту Одеської області. Громадяни Іраку, Сирії та Туреччини знаходилися у вантажівці і планували дістатися до ЄС.