newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Філіппінах копи влаштували перестрілку між собою під час спецоперації

На Філіппінах копи влаштували перестрілку між собою під час спецоперації

Фото: edition.cnn.com

На Філіппінах пройшла провальна спецоперація

Поліція відкрила вогонь по детективах спецпідрозділу з боротьби з наркотиками, які працювали під прикриттям і зображували наркоманів.

 

На Філіппінах пройшла спецоперація з викриття наркоторговців, під час якої двоє поліцейських загинули під час перестрілки з іншими федеральними агентами. Ще троє поліцейських були поранені колегами, повідомляє CNN з посиланням на місцеві ЗМІ.

 

Відзначається, що зіткнення сталося між агентами Філіппінського агентства з боротьби з наркотиками і двома офіцерами Філіппінської національної поліції в місті Кесон-Сіті.

 

Поліція проводила операцію із затримання наркоторговців на стоянці мережі ресторанів швидкого харчування. Підставними клієнтами наркоторговців були детективи спецпідрозділу Агентства з боротьби з наркотиками. Однак поліція не знала, що клієнти фейкові. На цей момент слідство встановлює, хто першим відкрив вогонь.

 

“Для встановлення істини в інциденті буде сформована спільна з Поліцією і Агентством з боротьби з наркотиками комісія. Вона визначить, що сталося і хто має бути притягнутий до відповідальності”, – повідомив представник Філіппінської національної поліції.