newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Ощадбанк запустив мережу іпотечних центрів

В 10 містах України розпочали працювати 12 іпотечних центрів Ощадбанку OSCHAD HOME. Планується, що загалом їх мережа досягне 35 центрів.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Для чого необхідні такі центри:

  • іпотечні центри, відкриті на базі діючих відділень Ощадбанку, надають повний комплекс послуг для комфортного укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна;
  • всі етапи угоди проходять в одній локації – надання кредиту, послуги нотаріуса, перевірка, конвертація та перерахунок грошей, проведення всіх банківських операцій;
  • кожну кредитну угоду супроводжує персональний менеджер;
  • банк перевіряє всі документи — як самого об’єкта нерухомості, так і інформацію щодо продавця;
  • для зручного та надійного зберігання грошових і матеріальних цінностей є можливість зарезервувати індивідуальний сейф.

Читайте також: Ціни на житло: скільки коштує купити квартиру в Києві

«У 2020 році ми успішно впровадили кілька нових іпотечних програм. Понад 1300 українських родин придбали за допомогою іпотеки від Ощадбанку власне житло. Лідерські позиції на ринку іпотечного кредитування і зростаючий попит на кредитні програми Ощаду спонукали нас створити новий формат взаємодії з клієнтами та партнерами. Відтепер банк пропонує не лише програми з вигідними умовами, одна з яких — фіксована ставка на весь строк кредитування, а й запрошує оформити угоду в комфортних іпотечних центрах», — відзначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог