newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Пандемія й оборона: скликано екстрений саміт ЄС

Пандемія й оборона: скликано екстрений саміт ЄС

Фото: Getty Images

ЄС проведе другий у цьому році саміт

Дводенний саміт пройде у форматі відеоконференції. На другий день у ньому візьме участь генсек НАТО.

 

Лідери країн-членів Євросоюзу проведуть екстрені переговори, присвячені пандемії коронавірусу і безпеці організації. Дводенний саміт відкривається в четвер, 25 лютого, і пройде у форматі відеоконференції, анонсувала прес-служба ЄС.

 

Так, першого дня під час онлайн-зустрічі глави 27 держав обговорять проблеми вакцинації від коронавірусу, введення COVID-сертифікатів, а також питання, пов’язані з обмеженням пересування між країнами на тлі ускладнення епідситуації в багатьох із них.

 

У п’ятницю до учасників саміту приєднається генсек НАТО Єнс Столтенберг, з яким вони розглянуть відносини між ЄС та альянсом. Крім того, буду підняті питання оборони і безпеки Союзу, зокрема у кіберсфері.

 

Відзначимо, це буде друга цьогоріч відеоконференція лідерів країн-членів ЄС. Перша, яка пройшла в кінці січня, була повністю присвячена пандемії коронавірусу.

 

Раніше голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що Євросоюз збільшить свій внесок у фонд механізму розподілу вакцин COVAX удвічі – із 500 мільйонів євро до мільярда.