newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Туреччина проводить військові навчання в Егейському і Середземному морях

Туреччина проводить військові навчання в Егейському і Середземному морях

Фото: msb.gov.tr

Навчання турецьких ВМС

У навчаннях ВМС беруть участь майже 90 кораблів, а також літаки, вертольоти, БПЛА. Залучено підрозділи морської піхоти і спецпризначенців.

 

У Туреччині почалися масштабні військові навчання Mavi Vatan-2021. Вони проходять у Середземному і Егейському морях і триватимуть до 7 березня, повідомляє Міністерство оборони Туреччини.

 

“Метою навчань є оцінка готовності штабу, підрозділів і кораблів, що входять до складу командування ВМС, перевірка основних видів діяльності на рівні тактичної групи, розвиток навичок у проведенні спільних операцій на морі, взаємодія з іншими командуваннями Збройних сил і підвищення бойової готовності підрозділів”, – відзначається в повідомленні військового відомства.

 

У навчаннях беруть участь 87 кораблів, 27 літаків, 20 вертольотів, задіяні засоби ППО, БПЛА, підрозділи морської піхоти і спецпризначення.

 

Як повідомлялося раніше, у Черкаській області прикордонники провели мінометні стрільби. Військові вчилися визначати цілі, готувати дані для стрільби, складати картки вогню, змінювати вогневі позиції, наводити міномети на цілі і вражати їх.

 

Також Korrespondent.net писав, що в Рівненській області йдуть навчання гірських штурмовиків. Підготовка і ведення бою на навчаннях проходять в умовах, наближених до стандартів НАТО.