newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Українці викрали в аеропорту Мінська цінний багаж у жителя РФ – ЗМІ

Українці викрали в аеропорту Мінська цінний багаж у жителя РФ - ЗМІ

Фото: old.airport.by

Підозрюваних помістили в ізолятор

Чоловіки не змогли встояти перед валізою, що стояла самотньо, і забрали її із собою. Пізніше вони вбралися в речі із вкраденого багажу і гуляли по Мінську.

 

Громадяни України в аеропорту Мінська привласнили багаж на суму 100 тисяч рублів, що належав росіянинові. Пізніше бачили, як вони розгулюють по столиці Білорусі в чужих речах, пише Інтерфакс із посиланням на білоруське МВС.

 

“У середині лютого 46-річний громадянин Росії летів на батьківщину з України транзитом через Мінськ. Після прильоту в білоруську столицю чоловік не зміг знайти свій чемодан і звернувся до співробітників аеропорту, ті – у міліцію”, – йдеться в повідомленні.

 

З’ясувалося, що на валізу, яка самотньо стяла біля стрічки видачі, зазіхнули два раніше судимих ​​громадянина України, 30 і 35 років. Вони летіли одним рейсом з власником цінного багажу.

 

Факт крадіжки зафіксували камери спостереження. Було порушено кримінальну справу.

 

“Чоловіки переодяглися у викрадене і гуляли по Мінську. Правда, того ж дня, будучи п’яними, затіяли конфлікт із перехожими, за що були затримані і притягнуті до адміністративної відповідальності”, – повідомляє прес-служба МВС.

 

Тепер громадяни України знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання.