newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Косово здійснено напад на журналіста-розслідувача

У Косово на журналіста-розслідувача напали троє людей в масках. Інцидент стався після півночі 25 лютого, коли він повертався додому за межами столиці, Приштини.

Вісар Дурікі, який працює на онлайн-портал Insajderi, розповів Радіо Свобода, що внаслідок нападу у нього зламані чотири зуби, ніс та травми верхньої частини тіла.

«Після того, як я припаркував машину і попрямував до свого житлового будинку, на мене спочатку напав один чоловік, а потім ще двоє приєдналися до побиття мене», – сказав журналіст.

Він додав, що нападники відтягли його в бік, де немає камери спостереження.

«Це означає, що вони дуже добре знали місце, де хотіли провести цю атаку і де немає камер», – наголосив журналіст.

Поліція Косово повідомила Радіо Свобода, що розслідує справу.

За словами Дурікі, причини нападу він не знає. Журналіст писав про такі теми, як корупція, організована злочинність та релігійні групи в Косово.

Представництво ЄС у Косово повідомило твітері, що «глибоко стурбоване» нападом на журналіста, та закликало владу негайно розслідувати цей інцидент.

Чинний прем’єр-міністр Косово Авдулла Хоті назвав інцидент «посяганням на свободу слова», що «неприпустимо і карається». Він доручив поліції якомога швидше розслідувати справу.

Асоціація журналістів Косово також вимагає від судових органів якомога швидше розслідувати мотиви нападу. Вони додали, що проінформують місцеві і національні організації про інцидент, що може допомогти чинити тиск на поліцію, щоб знайти злочинців.