newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У РФ померла від голоду молода українська письменниця – ЗМІ

У РФ померла від голоду молода українська письменниця - ЗМІ

Фото: Думская

Аделіна Шелдон знайдена мертвою в орендованій квартирі у Москві

Аделіна Шелдон, уродженка Одеси, відома як автор книги Вінценосні із саги, присвяченій французькій королівській сім’ї.

 

На південному заході російської столиці у квартирі виявлено виснажене тіло 20-річної письменниці-українки Аделіни Шелдон. Про це в середу, 24 лютого, повідомила газета МК.

 

Відзначається, що про трагедію в поліцію заявив господар квартири, у якій дівчина жила вже рік. За його словами, востаннє він спілкувався з померлою 4 лютого. Через два тижні дівчина перестала відповідати на дзвінки та повідомлення, й орендодавець вирішив з’їздити до неї.

 

Правоохоронці слідів насильницької смерті на тілі Аделіни не виявили. Вони припустили, що дівчина виснажувала себе сухим голодуванням. На це вказувала майже повна відсутність їжі у квартирі, а також записи в щоденнику про такий вид дієти.

 

За даними газети, Аделіна Шелдон народилася в Одесі. Із 15 років навчалася в Единбурзькому університеті за спеціальністю Бізнес та економіка. Була автором першої книги Вінценосні із саги, присвяченій французькій королівській сім’ї XVII-XVIII століть.

 

Як повідомлялося, в Єгипті під час відпочинку загинула громадянка України з Рівного. Жінка потонула під час підводного плавання з трубкою і маскою.