newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Чорне море увійшли п’ять кораблів НАТО

У Чорне море увійшли п ять кораблів НАТО

Фото: twitter.com/YorukIsik

Турецький флагман Sokullu Mehmet Pasa

Кораблі візьмуть участь у румунсько-болгарських навчаннях із протимінної боротьби Посейдон і проведуть навчання з ВМС України.

 

Друга постійна протимінна група НАТО (SNMCMG2) увійшла в Чорне море для проведення навчань, у тому числі і з ВМС України. Про це повідомляє Європейська правда в четвер, 25 лютого.

 

“Друга постійна протимінна група НАТО входить у Чорне море в четвер, 25 лютого, у рамках першого розгортання НАТО в 2021 році. Болгарські і румунські мінно-тральні кораблі приєднуються до групи після її заходження в Чорне море”, – ідеться в заяві відділу зв’язків із громадськістю SNMCMG2.

 

Під час перебування в Чорному морі група буде в складі турецького флагмана Sokullu Mehmet Pasa, фрегата BGS Priboy (Болгарія), тральщиків ROS Lupu Dinescu (Румунія), ESPS Tajo (Іспанія) і TCG Ayvalık (Туреччина).

 

Кораблі візьмуть участь у румунсько-болгарських навчаннях із протимінної боротьби Посейдон і проведуть навчання з ВМС України.

 

Крім навчання, група НАТО також відвідає порти Констанца в Румунії та Одеса в Україні.

 

“Розгортання SNMCMG2 у Чорному морі є важливою можливістю, що сприяє досягненню взаєморозуміння, взаємодії і довіри з нашими союзниками і партнерами”, – прокоментував командувач SNMCMG2 капітан ВМС Туреччини Юсуф Караґюлле.

 

 

 

Також повідомлялося, що ВМС України і США провели тренування в Чорному морі типу PASSEX. Його метою було вдосконалення здатності до навчання і сумісності екіпажів кораблів ВМС двох країн.