newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Ще одна область отримала COVID-вакцину

Ще одна область отримала COVID-вакцину

Фото: facebook.com/vitaliy.bunechko

Перша партія препарату Covishield доставлена в регіон

Житомирщина стала п’ятим регіоном після Черкащини, Київщини, Чернігівщини та Вінниччини, у яких почалася вакцинація від коронавірусу.

 

Перша партія вакцини від коронавірусу Oxford/AstraZeneca індійського виробництва доставлена ​​в Житомир. Регіон починає кампанію з вакцинації. Про це ввечері у середу, 24 лютого, повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко у Facebook.

 

“Житомирська область однією з перших в Україні розпочинає вакцинацію від коронавірусу. Тільки що в Житомир доставили першу партію вакцин, що складається із 17,3 тисячі доз препарату виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield)”, – зазначено в повідомленні.

 

За словами губернатора, першими щеплення отримають всі охочі із числа медиків, які працюють із ковідними пацієнтами, соцпрацівників та осіб, котрі перебувають у спецустановах, а також військовослужбовців, що беруть участь в ООС.

 

Загалом на першому етапі планують безкоштовно і добровільно прищепити більше 3600 жителів регіону, інформував Бунечко.

 

 

Нагадаємо, раніше вакцинація від коронавірусу почалася в Черкаській, Київській, Чернігівській і Вінницькій областях. У всіх регіонах перші щеплення отримали медичні працівники.