newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Samsung запатентувала незвичайний Android-слайдер з потужною акустикою

Патентний портфель Samsung поповнила чергова розробка: смартфон у форм-факторі слайдера, який можна зрушувати в двох різних напрямках. Завдяки такій конструкції апарат отримав розширену функціональність, поєднавши екран без вирізів з висувною фронталкою і просунутим динаміком на фронтальній панелі.

Подробиці про новий пристрій компанії були опубліковані на сайті патентного відомства США (USPTO). Згідно з офіційною документацією, конструкція гаджета дозволяє зрушувати дисплейний модуль вниз і вгору, відкриваючи при цьому фронтальну камеру і решітку динаміка відповідно.


Фото: LetsGoDigital

Таке рішення дозволить не тільки обійтися без вирізу на екрані під селфі-модуль, але і обладнати апарат просунутою аудіосистемою AKG, розміри динаміка якої будуть більшими, ніж у стандартних рішень в торці корпусу.


Фото: LetsGoDigital

Судячи з ескізів пристрою, доданих до патенту, апарат буде оснащений потрійною основною камерою. На основі патентних ескізів дизайнери порталу LetsGoDigital також створили якісні рендери з можливим дизайном смартфона.


Фото: LetsGoDigital

Технічні характеристики, можлива дата випуску і ціна оригінального гаджета Samsung поки що невідомі.