newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Азербайджан почав будівництво аеропорту в Нагірному Карабасі

Азербайджан почав будівництво аеропорту в Нагірному Карабасі

Фото: president.az

В оперативні терміни аеропорт буде зданий в експлуатацію – Алієв

Міжнародний аеропорт і дві автодороги будуються за 60 км від міста Шуша. Він буде введений в експлуатацію вже восени.

 

У Баку заявили про те, що починають будівництво міжнародного аеропорту в Нагірному Карабасі. Об’єкт споруджено в Фізулі, розміщеному поруч з кордоном Ірану, за 60 км від міста Шуша. Президент Ільхам Алієв розраховує, що аеропорт запрацює вже восени 2021 року, пише ТАСС.

 

“Що стосується аеропорту в Фізулі, то роботи вже почалися. Ми оперативно почали вирішувати питання, пов’язані з розмінуванням, тому що в першу чергу там треба було очистити територію, цей процес уже близький до завершення. І в оперативні терміни аеропорт буде зданий в експлуатацію… І якщо все йтиме за планом, то восени цього року аеропорт вже буде введений в експлуатацію”, – заявив Алієв.

 

За його словами, злітно-посадкова смуга аеропорту зможе приймати всі типи літаків, включаючи найважчі.

 

Аеропорт у регіоні, зазначив глава держави, необхідний не тільки для відновлення територій Карабаху, але і для зручного доступу громадян інших країн у місто Шуша.

 

Також разом з аеропортом будуються дві автомобільні дороги.

 

До цього стало відомо, що в Карабасі відкрився турецько-російський центр моніторингу. Його завданням буде контроль за режимом припинення вогню, реєстрація випадків порушення режиму припинення вогню, розгляд скарг і проблем сторін, вжиття заходів щодо запобігання порушенням.

 

Також Korrespondent.net писав, що Вірменія подала скаргу проти Азербайджану в ЄСПЛ. Баку звинувачується в порушенні ряду конвенцій у ході ескалації конфлікту в Нагірному Карабасі.