newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Байден: США ніколи не визнають Крим російським

Байден: США ніколи не визнають Крим російським

Фото: Getty Images

США продовжать підтримку України в конфлікті з Росією

Білий дім опублікував заяву Байдена в День опору окупації Криму. Крим – це Україна, підкреслив президент.

 

Президент Джо Байден у п’ятницю, 26 лютого, заявив, що США ніколи не визнають анексію Криму. Про це йдеться в заяві президента на сайті Білого дому.

 

 

 

У ньому нагадується, що рівно сім років тому Росія порушила міжнародне право і вторглася в Крим, порушивши суверенітет і територіальну цілісність України.

 

“США продовжують підтримувати Україну і її союзників сьогодні, як і від самого початку цього конфлікту. У цю непросту на спогад річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна… і ми будемо разом з Україною протистояти агресивним діям Росії. Ми продовжимо роботу із притягнення Росії до відповідальності за її зловживання і агресію в Україні”, – йдеться в заяві Байдена.

 

Глава Білого дому також зазначив, що США продовжать вшановувати пам’ять Революції гідності, у якій український народ зіткнувся “з вогнем снайперів і силовиків на Майдані”, вимагаючи нового початку для своєї країни.

 

Нагадаємо, 26 лютого Україна відзначає День опору окупації Криму. У зверненні з цього приводу президент Володимир Зеленський повідомив, що підписав указ про заходи для розвитку і підтримки кримськотатарської мови, культури і захисту прав жителів півострова, а також про створення Кримської платформи.