newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Кабмін планує продавати COVID-вакцини приватним клінікам – ЗМІ

Кабмін планує продавати COVID-вакцини приватним клінікам - ЗМІ

У Кабміні хочуть продавати невикористані COVID-вакцини – ЗМІ

Невикористані препарати можуть почати продавати клініками за собівартістю ще до травня, кажуть джерела Української правди.

 

У Кабміну є план, що робити з COVID-вакцини, які не встигнуть використати. Про це з посиланням на власні джерела в уряді повідомляє Українська правда. Життя в п’ятницю, 26 лютого.

 

Як припускає національний план вакцинації, на першому етапі повинні вакцинувати 114 тисяч лікарів, 40-45 тисяч військових і 100 тисяч осіб із групи ризику. При цьому з 1 березня повинна запрацювати електронна база обліку вакцинованих осіб.

 

“З огляду на те, що добровільно готові вакцинуватися 40-43%, то в уряді розраховують на першому етапі вакцинувати хоча б 160 тисяч осіб. Вакцини, які не встигнуть використати, держава сподівається передати за собівартістю в приватні клініки, які почнуть вакцинацію осіб, які мають намір їхати за кордон”, – повідомило джерело видання, додавши, що, можливо, це станеться ще до 1 травня.

 

Відзначимо, що, за попередніми розрахунками Кабміну, за два роки в Україні вакцинують 20-22 млн осіб.

 

Нагадаємо, що раніше глава МОЗ Максим Степанов анонсував нові поставки вакцини. В Україні стартувала вакцинація від коронавірусної інфекції нового типу. Одними з перших дози препарату отримують медики, військові і працівники інтернатів.