newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Подружжя Зеленських відвідало виставку “Леся Українка: 150 імен”

Подружжя Зеленських відвідало виставку Леся Українка: 150 імен

Фото: Офіс президента

Президентське подружжя оглянуло виставку “Леся Українка: 150 імен”

Події в рамках проекту “Леся Українка: 150 імен” пройдуть в країні з 25 лютого до 8 березня.

 

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська оглянули виставку “Леся Українка: 150 імен”, яка є частиною мистецького проекту, присвяченого 150-річчю української письменниці та громадської діячки. Про це в четвер, 25 лютого, повідомляється на сайті глави Української держави.

 

Виставка розміщується в п’яти залах на трьох поверхах Українського дому в центрі Києва. Одним із символів виставки є 150 імен, які зіграли помітну роль в житті письменниці.

 

Володимир і Олена Зеленські також ознайомилися з повним зібранням творів Лесі Українки, до якого увійшли її листи, неопубліковані рукописи і чернетки.

 

“Це дуже цікавий і крутий проект. Леся Українка тут жива, непересічна особистість зі світоглядом, який був прогресивним для її покоління і залишається актуальним в наш час. Думаю, що всі, хто відвідає цю виставку, отримають шанс поглянути на геніальну Лесю Українку, яку знають ще зі школи, з нової, незвичної точки зору і ще більше зацікавляться її творчістю. Леся Українка і сьогодні продовжує надихати багатьох авторів на нові творчі проекти”, – сказав Зеленський.

 

Події в рамках проекту “Леся Українка: 150 імен” пройдуть з 25 лютого до 8 березня. Виставкову частину проекту курує артменеджер Павло Гудімов, інтелектуально-дискусійну платформу – літературознавець Євген Стасіневіч, театральна частина представлена ​​режисером, продюсером Владиславом Троїцьким (опера LE).

 

Організатор проекту – Міністерство культури і інформаційної політики України. До роботи над заходами залучено майже 20 музейних установ та фондів, експерти, літературознавці, художники, куратори, театрознавці, кінознавці.

 

 

Раніше повідомлялося, що Національний банк України з 21 січня вводить в обіг пам’ятну срібну монету номіналом в 20 гривень з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки.