newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Стало відомо, коли застряглі в Ізраїлі українці зможуть повернутися

Стало відомо, коли застряглі в Ізраїлі українці зможуть повернутися

У Київ також направлять спецрейси для репатріації громадян Ізраїлю

Для цього будуть організовані спецрейси на початку березня. Посольство України в Ізраїлі незабаром назве точну дату і оприлюднить посилання, за якою можна купити квитки.

 

Громадяни України, які через пандемію вимушено перебувають в Ізраїлі, зможуть повернутися на батьківщину найближчим часом спеціальним авіарейсом. Про це повідомило посольство України в Ізраїлі у Facebook.

 

“Україна і Ізраїль досягли домовленості про проведення на початку березня спецрейсу за маршрутом Київ – Тель-Авів – Київ, який дасть можливість громадянам України, які вимушено перебувають в Ізраїлі, повернутися на батьківщину”, – наголошується в повідомленні.

 

У посольстві також додали, що скоро опублікують дату авіарейсу і посилання, за яким усі охочі українці зможуть придбати квиток.

 

Також наголошується, що Ізраїль пішов назустріч українській стороні і включив Київ у список чотирьох міст, у які будуть направлятися спецрейси для репатріації ізраїльських громадян.

 

“Ми очікуємо, що громадяни України також матимуть додаткові можливості скористатися згаданими авіарейсами”, – додали в дипломатичному відомстві.

 

 

Додамо, в Ізраїлі відзначили ефект COVID-вакцинації. У країні на 95,8% знизився ризик зараження коронавірусом серед громадян, які отримали дві вакцини Pfizer. Завдяки спаду захворюваності школам і багатьом магазинам вже дозволили відновити роботу.